alle

24apr20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

25apr19:3020:30Borstcrawlcursus SteenderenDonderdag 19.30 - 20.30 uur

03may21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 1 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

07may20:3021:30Beek en Donk | beginner + half gevorderdDinsdag 20.30 - 21.30 uur

09may19:0020:00Hattem | beginnersDonderdag 19.00 - 20.00 uur

09may20:0021:00Hattem | half gevorderdDonderdag 20.00 - 21.00 uur

09may20:3021:30Sittard | half gevorderdDonderdag 20.30 - 21.30 uur

09may21:3022:30Sittard | beginnersDonderdag 21.30 - 22.30 uur

10may15:0017:00Zwemanalyse AlmereVrijdag 15.00 - 17.00 uur

10may19:0020:00Badhoevedorp | beginner + half gevorderdVrijdag 19.00 - 20.00 uur

11may15:0017:00Zwemanalyse HarenZaterdag 15.00 - 17.00 uur

12may12:0013:00Heerenveen | beginners + half gevorderdZondag 12.00 - 13.00 uur

12may18:0019:00Gouda | beginnersZondag 18.00 - 19.00 uur

12may19:0020:00Gouda | half gevorderdZondag 19.00 - 20.00 uur

13may11:4512:45Leusden | beginner en half-gevorderdMaandag 11.45 - 12.45 uur

13may19:0020:00Nijmegen | beginnersMaandag 19.00 - 20.00 uur

13may20:0021:00Nijmegen | half gevorderdMaandag 20.00 - 21.00 uur

13may20:1021:10Pijnacker | alle niveausMaandag 20.10 - 21.10 uur

13may21:0022:00Maarssen | alle niveausMaandag 21.00 - 22.00 uur

14may21:0021:00Voorburg | alle niveausDinsdag 21.00 - 22.00 uur

14may21:0022:00Haarlem | beginner + half gevorderdDinsdag 21.00 - 22.00 uur

16may19:4520:45Houten | beginnersDonderdag 19.45 - 20.45 uur

16may20:0021:00Dordrecht | beginner + half gevorderddonderdag 20.00-21.00 uur

16may20:1521:15Soest | beginner + half gevorderdDonderdag 20.15 - 21.15 uur

16may20:4521:45Houten | half gevorderdDonderdag 20.45 - 21.45 uur

17may18:3019:30Oosterhout | beginnersVrijdag 18.30 - 19.30 uur

17may19:3020:30Goes | beginnersVrijdag 19.30 - 20.30 uur

17may19:3020:30Oosterhout | beginnersVrijdag 19.30 - 20.30 uur

17may20:3021:30Goes | half gevorderdVrijdag 20.30 - 21.30 uur

17may20:3021:30Oosterhout | half gevorderdVrijdag 20.30 - 21.30 uur

17may21:0022:00Haren | beginners + half gevorderdVrijdag 21.00 - 22.00 uur

18may17:0018:00Veenendaal | beginnersZaterdag 17.00 - 18.00 uur

18may18:0019:00Veenendaal | beginners + half gevorderdZaterdag 18.00 - 19.00 uur

23may19:3021:00Buitenwatertraining OostzaanDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

26may10:0012:00Zwemmen & YogaZondag 10.00 - 12.00 uur

26may12:3014:30Zwemmen & YogaZondag 12.30 - 14.30 uur

05jun20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

13jun19:0021:00Buitenwatertraining Utrecht, alle niveau'sDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

14jun21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 2 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

20jun19:3021:00Buitenwatertraining Utrecht, alle niveau'sDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

20jun19:3021:00Proef-triatlon voor starters 20 juni 2019Donderdagavond 19.30 - 21.00 uur

22jun15:0016:30Buitenwatertraining HoofddorpZaterdag 15.00 - 16.30 uur

27jun19:3021:00Buitenwatertraining Utrecht, alle niveau'sDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

27jun19:3021:00Zeezwemclinic 27 juni (Castricum)19.30 - 21.00 uur

27jun19:3021:00Proef-triatlon voor starters 27 juni 2019Donderdagavond 19.30 - 21.00 uur

29jun10:0011:30Zeezwemclinic 29 juni 201910.00 - 11.30 uur

01jul18:3020:00Buitenwatertraining EindhovenMaandagavond 18.30 - 20.00 uur

02jul19:3021:00Buitenwatertraining NijkerkDinsdagavond 19.30 - 21.00 uur

04jul19:3021:00Proef-triatlon voor starters 4 juli 2019Donderdagavond 19.30 - 21.00 uur

04jul19:3021:00Buitenwatertraining Utrecht, alle niveau'sDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

06jul09:0010:30Proef-triatlon voor starters 6 juli 2019Zaterdagochtend 09.00 - 10.30 uur

06jul10:0011:30Zeezwemclinic 6 juli 201910.00 - 11.30 uur

06jul15:0016:30Buitenwatertraining HoofddorpZaterdag 15.00 - 16.30 uur

06jul15:3016:30Inhaaltraining borstcrawlcursus beginners 6 juliInhaaltraining

06jul16:3017:30Inhaaltraining borstcrawlcursus half gevorderd en gevorderdInhaaltraining

08jul18:3020:00Buitenwatertraining HeerjansdamMaandagavond 18.30 - 20.00 uur

11jul19:3021:00Buitenwatertraining Utrecht, alle niveau'sDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

11jul19:3021:00Buitenwatertraining AlmereDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

15jul18:3020:00Buitenwatertraining BredaMaandagavond 18.30 - 20.00 uur

23jul19:3021:00Buitenwatertraining LeidschendamDinsdagavond 19.30 - 21.00 uur

06aug19:0020:30Zeezwemclinic 6 augustus 201919.00 - 20.30 uur

07aug18:3020:00Buitenwatertraining HelmondWoensdagavond 18.30 - 20.00 uur

13aug18:3020:00Buitenwatertraining BredaDinsdagavond 18.30 - 20.00 uur

13aug19:3021:00Buitenwatertraining RotterdamDinsdagavond 19.30 - 21.00 uur

15aug19:3021:00Buitenwatertraining Utrecht, alle niveau'sDonderdagavond 19.30 - 21.00 uur

19aug18:3020:00Buitenwatertraining HeerjansdamMaandagavond 18.30 - 20.00 uur

20aug19:0020:30Zeezwemclinic 20 augustus 201919.00 - 20.30 uur

20aug19:3021:00Buitenwatertraining NijkerkDinsdagavond 19.30 - 21.00 uur

22aug18:4521:00ZwemAnalyse Prestatietocht 2019Maarsseveense Plassen

27aug19:3021:00Buitenwatertraining AlmereDinsdagavond 19.30 - 21.00 uur

29aug19:0020:30Voorbereiding Triatlon MaarssenDonderdagavond 19.00 - 20.30 uur

14sep(sep 14)13:3020(sep 20)14:30Zeewolde | beginners en half gevorderdZaterdag 13.30 - 14.30 uur

16sep11:4512:45Leusden | beginner + half gevorderdMaandag 11.45 - 12.45 uur

16sep19:0020:00Nijmegen | beginnerMaandag 19.00 - 20.00 uur

16sep20:0021:00Nijmegen | half gevorderdMaandag 20.00 - 21.00 uur

16sep20:0022:00Pijnacker | alle niveausMaandag circa 20.00

16sep21:0022:00Maarssen | alle niveausMaandag 21.00 - 22.00 uur

17sep20:3021:30Beek en Donk | beginnerDinsdag 20.30 - 21.30 uur

17sep20:3021:30Zetten | beginnerDinsdag 20.30 - 21.30 uur

17sep21:0022:00Voorburg | alle niveausDinsdag 21.00 - 22.00 uur

17sep21:0022:00Haarlem | beginnerDinsdag 21.00 - 22.00 uur

18sep20:3021:30Cursus alle zwemslagen beginnersWoensdag 20.30 - 21.30 uur

18sep21:3022:30Cursus alle zwemslagen gevorderdenWoensdag 21.30 - 22.30 uur

19sep12:0013:00Maarssen | alle niveausDonderdag 12.00 - 13.00 uur

19sep19:3020:30Houten | beginnerDonderdag 19.30 - 20.30 uur

19sep20:1521:15Soest | alle niveausDonderdag 20.15- 21.15 uur

19sep20:3021:30Houten | half gevorderdDonderdag 20.30 - 21.30 uur

20sep18:3019:30Oosterhout | beginnerVrijdag 18.30 - 19.30 uur

20sep19:3020:30Oosterhout | beginnerVrijdag 19.30 - 20.30 uur

20sep20:3021:30Oosterhout | half gevorderdVrijdag 20.30 - 21.30 uur

20sep21:0022:00Culemborg | beginnersVrijdag 21.00 - 22.00 uur

20sep21:0022:00Culemborg | half gevorderdVrijdag 21.00 - 22.00 uur

22sep09:0010:00Vlaardingen | beginnersZondag 9.00 - 10.00 uur

22sep10:0011:00Vlaardingen | half gevorderdZondag 10.00 - 11.00 uur

22sep11:0012:00Vlaardingen | gevorderdZondag 11.00 - 12.00 uur

24sep20:3021:30Zetten | half gevorderdDinsdag 20.30 - 21.30 uur

24sep20:3021:30Beek en Donk | half gevorderdDinsdag 20.30 - 21.30 uur

24sep21:0022:00Haarlem | half gevorderdDinsdag 21.00 - 22.00 uur

25sep20:3022:30Borstcrawlcursus Elite< 19 min/km + veel zwemervaring

26sep19:0020:00Hattem | beginnersDonderdag 19.00 - 20.00 uur

26sep20:0021:00Hattem | half gevorderdDonderdag 20.00 - 21.00 uur

28sep09:3011:30Zwemanalyse DidamZaterdag 9.30 - 11.30 uur

02oct08:0010:00Zwemanalyse MaarssenWoensdag 8 - 10 uur

04oct19:3020:30Goes | beginnerVrijdag 19.30 - 20.30 uur

04oct20:3021:30Goes | half gevorderdVrijdag 20.30 - 21.30 uur

05oct09:3011:30Zwemanalyse DidamZaterdag 9.30 - 11.30 uur

02nov13:0017:00Trainersopleiding 2 en 23 november 2019Utrecht 13 - 17 uur

29nov15:0017:00Zwemanalyse AlmereVrijdag 15.00 - 17.00 uur

15jan20:3021:30Cursus alle zwemslagen beginnersWoensdag 20.30 - 21.30 uur

15jan21:3022:30Cursus alle zwemslagen gevorderdenWoensdag 21.30 - 22.30 uur

All Map
0
X