alle

08dec12:1514:15Zwemanalyse RotterdamZondag 12.15 - 14.15 uur

13dec17:3018:00Meld het ons als je een les afwezig bent (september)voor cursisten gestart in sept/okt 2019

14dec15:3016:30Reserveer de inhaalles beginners15.30 - 16.30 uur

14dec16:3017:30Reserveer de inhaalles (half) gevorderd16.30 - 17.30 uur

14dec18:3019:30Annuleer de inhaalles (december)voor zowel beginners als (half)gevorderden

17dec21:0023:00Zwemanalyse VoorburgDinsdag 21.00 - 23.00 uur

02jan07:0008:00Bikkeltraining MaarssenDonderdag 07.00 - 08.00 uur

03jan07:0008:00Bikkeltraining MaarssenVrijdag 07.00 - 08.00 uur

03jan07:0008:00Bikkeltraining BredaVrijdagochtend 7.00 - 8.00 uur

03jan18:0019:00Bikkeltraining RotterdamVrijdagavond 18.00 - 19.00 uur

04jan10:0012:00Bikkeltraining Alphen aan de RijnZaterdagochtend 10.00 - 12.00 uur

05jan09:0010:00Bikkeltraining OosterhoutZondagochtend 09.00 - 10.00 uur

07jan07:0008:00Bikkeltraining MaarssenDinsdag 07.00 - 08.00 uur

07jan21:0022:00Bikkeltraining VoorburgDinsdag 21.00 - 22.00 uur

08jan20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

10jan(jan 10)21:0014(jan 14)22:00Borstcrawlcursus Basis 1 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

13jan(jan 13)18:3030(jan 30)19:30Didam | Niveau 1, 2 en 3Maandag 18.30 - 19.30 uur

13jan20:1021:10Pijnacker | Niveau 1, 2, 3 en 4 Serie 1Maandag 20.10 - 21.10 uur

13jan21:0022:00Maarssen | Maandagavond serie 1 | Niveau 1, 2, 3 en 4Maandag 21.00 - 22.00 uur

14jan18:0019:00Schagen | Niveau 1 en 2Dinsdag 18.00 - 19.00 uur

14jan20:1521:15Zetten | Niveau 1 en 2Dinsdag 20.15 - 21.15 uur

14jan22:0023:00Amstelveen | Niveau 1, 2, 3, en 4Dinsdag 22.00- 23.00 uur

15jan19:0020:00Nijmegen | Niveau 1 en 2Woensdag 19.00 - 20.00 uur

15jan20:0021:00Nijmegen | Niveau 3 en 4Woensdag 20.00 - 21.00 uur

15jan20:3021:30Cursus alle zwemslagen beginnersWoensdag 20.30 - 21.30 uur

15jan21:3022:30Cursus alle zwemslagen gevorderdenWoensdag 21.30 - 22.30 uur

16jan12:0013:00Maarssen | Donderdagmiddag | Niveau 1, 2, 3 en 4Donderdag 12.00 - 13.00 uur

16jan19:0020:00Rotterdam | Niveau 1 en 2Donderdag 19.00 - 20.00 uur

16jan19:0020:00Hattem | Niveau 1 en 2Donderdag 19.00 - 20.00 uur

16jan19:3020:30Houten | Niveau 1 en 2Donderdag 19.30 - 20.30 uur

16jan20:0021:00Hattem | Niveau 3 en 4Donderdag 20.00 - 21.00 uur

16jan20:1521:15Soest | Niveau 1, 2, 3 en 4Donderdag 20.15 - 21.15 uur

16jan20:3021:30Houten | Niveau 1 en 3Donderdag 20.30 - 21.30 uur

16jan20:4520:45Culemborg | Niveau 1, 2, 3 en 4Donderdag 20.45 - 21.45 uur

16jan21:3020:30Sittard | Niveau 3 en 4Donderdag 21.30 - 22.30 uur

17jan19:0020:00Badhoevedorp | Niveau 1, 2 en 3Vrijdag 19.00 tot 20.00 uur

17jan19:3020:30Goes | Niveau 1 en 2Vrijdag 19.30 - 20.30 uur

17jan20:3021:30Goes | Niveau 3 en 4Vrijdag 20.30 - 21.30 uur

17jan21:0022:00Haren | Niveau 1, 2, 3 en 4Vrijdag 21.00 - 22.00 uur

18jan13:4514:45Zeewolde | Niveau 1, 2 en 3Zaterdag 13.45 - 14.45 uur

18jan(jan 18)18:0030(jan 30)19:00Almere | Niveau 1 en 2Zaterdag 18.00 - 19.00 uur

19jan12:0013:00Heerenveen | Niveau 1 en 2Zondag 12.00 - 13.00 uur

19jan13:0014:00Heerenveen | Niveau 3 en 4Zondag 13.00 - 14.00 uur

19jan18:0019:00Gouda | Niveau 1 en 2Zondag 18.00 - 19.00 uur

19jan19:0020:00Gouda | Niveau 3 en 4Zondag 19.00 - 20.00 uur

20jan11:4512:45Leusden | Niveau 1, 2, 3 en 4Maandag 11.45 - 12.45 uur

20jan21:0022:00Maarssen | Maandagavond serie 2 | Niveau 1, 2, 3 en 4Maandag 21.00 - 22.00 uur

21jan18:0019:00Schagen | Niveau 3 en 4Dinsdag 18.00 - 19.00 uur

21jan20:1521:15Zetten | Niveau 3 en 4Dinsdag 20.15 - 21.15 uur

21jan20:3021:30Beek en Donk | Niveau 3 en 4Dinsdag 20.30 - 21.30 uur

21jan21:0022:00Voorburg | Niveau 1, 2, 3 en 4Dinsdag 21.00 - 22.00 uur

21jan21:0022:00Haarlem | Niveau 1 en 2Dinsdag 21.00 - 22.00 uur

23jan19:0020:00Rotterdam | Niveau 3 en 4Donderdag 19.00 - 20.00 uur

23jan19:0020:00Baarn | Niveau 1 en 2Donderdag 19.00 - 20.00 uur

23jan20:0021:00Baarn | Niveau 3 en 4Donderdag 20.00 - 21.00 uur

23jan20:3020:30Sittard | Niveau 1 en 2Donderdag 20.30 - 21.30 uur

24jan18:3019:30Oosterhout | Niveau 1Vrijdag 18.30 - 19.30 uur

24jan19:3020:30Oosterhout | Niveau 2 en 3Vrijdag 19.30 - 20.30 uur

24jan20:3021:30Oosterhout | Niveau 3 en 4Vrijdag 20.30 - 21.30 uur

25jan17:0018:00Veenendaal | Niveau 1, 2, 3 en 4Zaterdag 17.00 - 18.00 uur

25jan(jan 25)18:0030(jan 30)19:00Almere | Niveau 3 en 4Zaterdag 18.00 - 19.00 uur

26jan09:0010:00Vlaardingen | Niveau 1Zaterdag 9.00 - 10.00 uur

26jan10:0011:00Vlaardingen | Niveau 2 en 3Zaterdag 10.00 - 11.00 uur

26jan11:0012:00Vlaardingen | Niveau 4Zaterdag 11.00 - 12.00 uur

26jan21:0022:00Vlissingen | Niveau 1 2 3 en 4Maandag 21.00 - 22.00 uur

28jan20:3021:30Beek en Donk | Niveau 1 en 2Dinsdag 20.30 - 21.30 uur

28jan21:0022:00Haarlem | Niveau 3 en 4Dinsdag 21.00 - 22.00 uur

31jan15:0017:00Zwemanalyse AlmereVrijdag 15.00 - 17.00 uur

07feb21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 2 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

12feb20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

16feb13:0017:00Trainersopleiding 16 februari en 8 maart 2020Utrecht 13 - 17 uur

06mar21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 1 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

11mar20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

18mar20:3022:30Maarssen | Niveau 5 (Elite) | Woensdagavond | VoorjaarWoensdag 20.30- 22.30 uur

02apr07:0008:00Bikkeltraining MaarssenDonderdag 07.00 - 08.00 uur

03apr07:0008:00Bikkeltraining MaarssenVrijdag 07.00 - 08.00 uur

03apr07:0008:00Bikkeltraining BredaVrijdagochtend 7.00 - 8.00 uur

03apr18:0019:00Bikkeltraining RotterdamVrijdagavond 18.00 - 19.00 uur

03apr21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 2 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

04apr10:0012:00Bikkeltraining Alphen aan de RijnZaterdagochtend 10.00 - 12.00 uur

05apr09:0010:00Bikkeltraining OosterhoutZondagochtend 09.00 - 10.00 uur

07apr07:0008:00Bikkeltraining MaarssenDinsdag 07.00 - 08.00 uur

07apr21:0022:00Bikkeltraining VoorburgDinsdag 21.00 - 22.00 uur

08apr20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

17apr17:3018:00Meld het ons als je een les afwezig bent (januari)voor cursisten gestart in sept/okt 2019

18apr16:3018:30Reserveer de inhaalles (april)voor niveau 1, 2, 3, 4 en 5

18apr18:3019:40Annuleer de inhaalles (april)voor niveau 1, 2, 3, 4 en 5

08mei21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 1 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

17mei10:0012:00Zwemmen & Yoga (Ochtend)Zondag 10.00 - 12.00 uur

17mei12:3014:30Zwemmen & Yoga (Middag)Zondag 12.30 - 14.30 uur

20mei20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

12jun21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 2 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

17jun20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

02sep20:3021:30Cursus alle zwemslagen beginnersWoensdag 20.30 - 21.30 uur

02sep21:3022:30Cursus alle zwemslagen gevorderdenWoensdag 21.30 - 22.30 uur

04sep21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 1 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

09sep20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

02okt21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 2 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

07okt20:3022:30Maarssen | Niveau 5 (Elite) | Woensdagavond | NajaarWoensdag 20.30- 22.30 uur

21okt20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

06nov21:0022:00Borstcrawlcursus Basis 1 HellasExclusief voor leden Hellas Utrecht

07nov13:0017:00Trainersopleiding 7 en 28 november 2020Utrecht 13 - 17 uur

18nov20:3022:30Zwemanalyse MaarssenWoensdag 20.30 - 22.30 uur

All Map
0
X